PRZEWOZY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Przedsiębiorstwo ALEXSTA TRANS Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szerokie spektrum usług w transporcie międzynarodowym. Główne kierunki naszej działalności skoncentrowane są na przewozach w transporcie międzynarodowym wewnątrz krajów Unii Europejskiej, ale świadczymy również usługi przewozowe między państwami Europy, Turcji i krajami Azji, takimi jak: Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan, Mongolia, daleka Rosja, Iran.

Przedsiębiorstwo posiada OC przewoźnika w TU «Allianz» z pokryciem szkody do wysokości 250 000 EUR w przypadku każdego zdarzenia ubezpieczeniowego, ponadto ubezpieczenie obejmuje wszystkie kraje przez które realizowany jest przewóz.

Przewozy w transporcie międzynarodowym wykonywane są pod osłoną karnetów TIR i dodatkowych gwarancji ubezpieczeniowych, na podstawie zezwoleń trójstronnych i tranzytowych, jak również certyfikatów CEMT/EKMT.

Pracę wykonują zawodowi kierowcy, posiadający bogate doświadczenie na trasach wykonywanych przewozów. Znane są im wszelkie niuanse, ewentualne trudności i specyfika przewozów na tych kierunkach. To doświadczenie w połączeniu z wiedzą sprawia, iż nasze przedsiębiorstwo jest w stanie sprostać każdemu powierzonemu zadaniu.

Przewozy wykonywane są własnym transportem samochodowym bez przeładunku na inny pojazd – ciągnikami siodłowymi oraz naczepami z plandeką renomowanych europejskich producentów o pojemności do 92 metrów sześciennych i ładowności do 25 ton.

Korzystamy ze współczesnych systemów zarządzania i kontroli przemieszczania się pojazdów, co pozwala na przekazywanie naszym klientom tylko aktualnych informacji o lokalizacji ładunku i trasach przewozu.

Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Kontakt:

TEL:             +48-513-554-708 (w Niemczach: +49-160-95-08-71-57)
SKYPE:        alexsta_trans
E-MAIL:        alexsta.trans@interia.pl